Zverejňujeme najdôležitejšie termíny pretekov a podujatí v roku 2024 zhrnuté v .pdf súbore, ktorý sa za niekoľko dní premietne aj do online kalendára na našej webovej stránke. Súčasne zverejňujeme aj výberové konanie na organizátorov Slovenského pohára v športovom lezení kategórií A a B. Záujemcovia o ich organizáciu prosím odoslať svoje prihlášky do pondelka, 29.1.2024 do polnoci. Následne v čo najkratšom čase zverejníme aj miesta usporiadania pretekov na Slovensku.

Preteky kategórií C a ostatné (termíny i usporiadateľov) budeme do kalendára vkladať priebežne. V súbore .pdf je vždy vľavo hore informácia, z akého dňa je aktualizácia súboru a tým aj deň aktualizácie online kalendára. Pokiaľ už viete termín usporiadania svojich pretekov a nie sú vnesené ešte do kalendára, upozornite nás prosím na to e-mail .

Mimoriadne nás teší a informujeme o tom, že po úspešnom odvysielaní priamych prenosov, resp. vysielaní ReLive v TV JOJ šport, v roku 2023, sa môžeme tešiť a pripraviť v roku 2024 ďalšie vysielania a to v rozšírenom móde. Odvysielaný bude Európsky pohár mládeže i Európsky pohár v drytoole a navyše 6 prenosov z domácich podujatí, z toho 4 preteky dospelých a mládeže a 2 detské podujatia.

ROZPIS PRE VÝBEROVÉ KONANIE