PREDPLAŤTE SI ČASOPIS HOROLEZEC AJ V ROKU 2023!

Aj tento rok pre vás pripravujeme štyri čísla časopisu Horolezec plné parádnych zážitkov, dobrodružstiev, skvelých výkonov aj hodnotných informácii z lezeckého, horolezeckého, skialpinistického aj cestovateľského sveta. Ak chcete aj v roku 2023 do svojej schránky dostávať nové, voňavé číslo na každé ročné obdobie, budeme radi, ak si časopis Horolezec predplatíte! Okrem skvelého čítania doplneného množstvom kvalitných fotografii tým podporíte aj činnosť redakcie, spolku aj rozvoj slovenského lezenia, horolezectva a skialpinizmu.

Pre členov SHS JAMES je suma predplatného 14,40€, pre nečlenov 16,20€. Využiť môžete jednu z týchto možností predplatenia:

Objednanie v našom eshope

Je to jednoduché! Stačí kliknúť na tento odkaz, vybrať si typ predplatného, vyplniť svoje údaje, odoslať objednávku a uhradiť podľa pokynov v emaile. Potom sa už len stačí tešiť na štyri čísla Horolezca v schránke po celý rok 😊

Predplatné priamou platbou na náš účet

Rovnako jednoduché je aj poslanie úhrady priamo na účet.

Ak posielate platbu v eurách, použite tento IBAN: SK31 8330 0000 0028 0064 5906, ak v českých korunách, môžete použiť tento IBAN: SK19 8330 0000 0021 0064 5913.

Ak už máte preukaz SHS JAMES, variabilný symbol uveďte v tvare 2023xxxxx (číslo členského preukazu, napr. 202312345). Ak preukaz nemáte a nie ste našim členom, tak v prvom rade budeme radi, ak sa ním stanete, v každom prípade pri objednávke môžete použiť variabilný symbol 2023ddmmrr (dátum narodenia).

Do informácie pre príjemcu uveďte vždy meno a priezvisko predplatiteľa.

Predplatné pre nových členov spolu s platbou členského

Ak uvažujete o členstve v SHS JAMES a zároveň by ste chceli odoberať časopis Horolezec, nie je na čo čakať! Pri vypĺňaní registračného formulára stačí odkliknúť políčko Predplatné časopisu Horolezec. Po vyplnení prihlášky stačí už len nasledovať pokyny v potvrdzujúcom emaile.

Informácie o formách členstva nájdete na týchto odkazoch:

Členstvo JAMES SLOVENSKO s poistením pre zásah HZS u nás

Členstvo JAMES SVET a SVET PLUS s rozšírenými benefitmi celosvetového poistenia

Ešte jedno dôležité upozornenie: účet pre úhradu predplatného časopisu Horolezec je iný ako účet pre platbu členského. Uistite sa, prosím, že uhrádzate jednotlivé platby na správny účet.

Ak ste členom/členkou klubu a chcete si Horolezca predplatiť, informujte sa u svojho predseda / osoby zodpovednej za členské vo Vašom klube.

Viac informácii o časopise Horolezec nájdete na na TOMTO ODKAZE.

Ďakujeme za doterajšiu priazeň a tešíme sa na mnoho ďalších parádnych dobrodružstiev na stránkach Horolezca v roku 2023!