V spolupráci s jednotlivými organizátormi v rôznych lokalitách na Slovensku sme pre deti pripravili až do Vianoc relatívne veľké množstvo pretekov. Bude možné si dosýta zasúťažiť, pričom preteky lokálneho charakteru začínajú už budúcu sobotu 23.9.2023 a to dokonca hneď na troch miestach v jednom dni tak, aby sa ich lokality tzv. „nebili“.
Preteky sú určené pre začínajúcich pretekárov a aktivizáciu detí a mládeže v jednotlivých regiónoch. Po plánoch ovplyvnených Covidom a inými problémami sa pôvodný zámer začína dariť uskutočňovať a my sme radi, že organizátori pristupujú k pretekom pozitívne a aktívne. Ďakujeme pekne za spoluprácu a veríme, že to je len začiatok organizácie akcií tohto typu.

Pre jednoduchosť uvádzame nasledovný prehľad pretekov po krajoch, s termínmi, organizátormi, plagátmi, či dokonca v niektorých prípadoch i s propozíciami a prihlasovacími formulármi. Zvyšné budeme priebežne dopĺňať.

       1. Košický kraj

  • 23.9.2023, Optima Košice, BOULDER – PROPOZÍCIE, PRIHLASOVACÍ FORMULÁR
  • 14.10.2023, Rozlomity Košice, LEAD – preteky sú kategórie A a bude pre ne pripravený samostatný plagát i propozície. Napriek tomu sú súčasťou celej košickej série
  • 22.10.2023, T2 Boulder Košice, BOULDER – PROPOZÍCIE, PRIHLASOVACÍ FORMULÁR
  • 28.10.2023, Rožňava, LEAD – – PROPOZÍCIE, PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

      2. Banskobystrický kraj

       3. Trenčiansky kraj

      4. Trnavský kraj

  • 9.12.2023, Bouldrofka Trnava – PROPOZÍCIE, PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Tešíme sa na vašu účasť, nech sa naše, vaše deti lezením bavia 😊.